نیکوکاران "گروه کوثر" هشتمین زندانی بدهکار را آزاد کردند

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری سیمای انرژی، همزمان با شب میلاد امام رضا(ع)، نیکوکاران گروه جهادی کوثر در اقدامی خیرخواهانه بدهی یک نفر زندانی زن نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کردند تا نزد فرزندانش بازگردد.

این گروه تاکنون طی دو سال از فعالیت انسان‌دوستانه خود، در پرداخت بدهی هفت نفر از زندانیان بدهکار و نیازمند سهیم بوده‌اند و اکنون نیز در شب میلاد امام رضا(ع) زمینه آزادی یک زن زندانی را که مادر سه فرزند بوده، فراهم کردند.

بدهی زندانی یاد شده 80 میلیون تومان بوده که بخشی از آن توسط ستاد دیه استان و 40 میلیون تومان باقی مانده توسط گروه جهادی کوثر تأمین شد. این زندانی تا فردا که مصادف با روز میلاد امام رضا(ع) است، آزاد خواهد شد.

این خبر می‌افزاید؛ خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992 با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم
برچسب ها :

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.