ممانعت تل‌آویو از ورود گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در امور فلسطین

منابع خبری اعلام کردند که رژیم صهیونیستی به گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در امور فلسطین اجازه ورود به سرزمین‌های اشغالی را نداد.

به گزارش سیمای انرژی به نقل از الجزیره، مسئولان رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه اجازه ندادند که «فرانچسکا آلبانیز»، گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در امور فلسطین وارد سرزمین‌های اشغالی شود.

ساعاتی پیش، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به خطرات جدی حمله ارتش رژیم صهیونیستی به شهر رفح که بیش از یک و نیم میلیون فلسطینی از شمال و مرکز غزه به آنجا پناه برده‌اند، هشدار داد.

محمود عباس بر لزوم مداخله جامعه بین‌المللی به ویژه دولت آمریکا برای ملزم کردن رژیم صهیونیستی به توقف جنگ غزه و توقف حمله به شهر رفح تأکید کرد و گفت: این حمله منجر به فاجعه انسانی و کشتارهای شنیعی می‌شود که هدف آن کوچاندن ملت فلسطین از سرزمین و وطن خود است و این تکرار نکبت سال‌های ۱۹۴۸ و ۱۹۶۷ است اما ما هرگز اجازه تکرار آن را نخواهیم داد.

شهر رفح از شب گذشته شاهد حملات خونین بوده است که ده‌ها شهید و زخمی بر جای گذاشته است. همچنین این شهر شاهد درگیری‌های شدید میان اعضای مقاومت فلسطین و ارتش رژیم صهیونیستی است.

ارتش رژیم صهیونیستی بدون توجه به هشدارهای بین‌المللی نسبت به سرانجام حمله به این شهر که هزاران آواره به آنجا پناه برده‌اند، این شهر را هدف قرار داده است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه و صبح دوشنبه حملات شدیدی را علیه آوارگان در نزدیکی مرزهای مصر و منازل مسکونی در رفح انجام دادند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.