رفتن بالا از دیوار "لانه جاسوسی" کافی نیست، باید پای عقایدمان بایستیم

به گزارش سرویس‌خبری اجتماعی پایگاه خبری سیمای انرژی، سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی در گردهمایی سراسری پاسداران کمیته انقلاب اسلامی به مناسبت چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب که به رهبری امام (ره) به بار نشست، اولین نهاد برای دفاع از انقلاب با فرمان حضرت امام، کمیته بود که شکل گرفت.

وی افزود: از همان زمان اوایل انقلاب آمریکایی‌ها ماهانه وعده نابودی انقلاب را می‌دادند اما غافل از این بودند که معمار بزرگ انقلاب، اصحابی دارند که تا پای جان پای این انقلاب می‌مانند.

رادان با اشاره به لزوم دفاع از وطن در برهه‌های مختلف زمانی، گفت: اگر جهاد عبدالله‌ فراموش شدنی است آنگاه جهاد دفاع مقدس و جهاد دفاع از میهن ک وطن هم فراموش شدنی است! که البته نیست.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: رفتن بالا از آن دیوار جرثومه فساد خوب است اما پای آن اعتقاد و پای آن حرکت ماندن خوب است، اراده باید با اخلاص باشد و نه فقط انجام دادن یک فعل.

وی ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن چشم دشمن را کور کرد، 40 سال است دشمن می گوید جمهوری اسلامی سال آینده را نمیبیند و 40 سال است که دشمن کورتر می شود.

رادان با اشاره به اینکه اکنون در برهه حساسی هستیم، تصریح کرد: انتظار می‌رود که من و شما هم رای بدهیم و هم اگر می‌دانیم فردی نمی‌خواهد رای بدهد به سراغش برویم و او را پای صندوق رای ببریم.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم
برچسب ها :

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.