استقبال عکاسان ۴۰ کشور از نخستین جشنواره عکس پارس

به گزارش سیمای انرژی، سیدمحمدباقر یوسف‌زاده با اشاره به اینکه ارسال آثار به جشنواره عکس پارس تا ساعت ۲۴ روز ۲۹ اسفندماه ادامه دارد، اظهار کرد: نخستین دوره جشنواره بین‌المللی عکس پارس با برنامه‌ریزی مدیریت روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، همکاری روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر و با هدف توسعه هنر عکاسی، حمایت از جوانان مستعد و هنرمند، همچنین معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه پارس برگزار می‌شود.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس تصریح کرد: نخستین دوره این رویداد در سه بخش صنعت نفت، خانواده، محیط زیست و گردشگری برگزار می‌شود و عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان امسال آثار را خود برای حضور در جشنواره ارسال کنند.

یوسف‌زاده اظهار کرد: فراخوان جشنواره در سایت این رویداد به آدرس www.ParsAward.ir منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه کامل فراخوان و توضیح هر بخش، تا ۲۹ اسفندماه آثار خود را برای حضور در این جشنواره ارسال کنند.

منبع : شانا

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.