خدمات ارزنده مرحوم غفوری فرد به انقلاب ماندگار خواهد بود

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری سیمای انرژی، انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا طی پیامی ضمن تسلیت درگذشت مرحوم غفوری فرد از اعضای سابق این انجمن اعلام کرد: خدمات ارزنده آن مرحوم به میهن اسلامی در دوران پیش و پس از انقلاب، ماندگار خواهد بود.

 

در این پیام آمده است:

انّا للّه و انّا الیه راجعون

روز پنجشنبه 18 اسفند 1401 مصادف‌‌ شد با رحلت دکتر حسن غفوری فرد، انسانی مؤمن و مبارز و از خانواده‌ای قرآن‌دوست، که زندگی اجتماعی خود را بر اساس آموزه‌های دینی و توصیه‌های قرآنی و صداقت و درستی استوار ساخته بود.

شخصیت وی به‌حق اسوه‌‌ی حسنه‌ای‌ است برای‌ نسل‌های جدیدی که فضای‌ معنوی‌ دوران پیروزی انقلاب اسلامی را درک نکردند. دکتر غفوری فرد از شاگردان صدیق مکتب ولایت بود که دانش و معرفت دینی و معنوی خود را در محضر بزرگانی چون علامه جعفری و استاد شهید مرتضی مطهری آموخته بود.

وی در سالهای دهه پنجاه شمسی تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه کانزاس آمریکا به پایان برد و همزمان با عضویت در انجمن اسلامی دانشجویان آمریکا و کانادا و تصدی دبیری انجمن برای چندین سال، به‌نشر معارف‌ اسلامی و ایراد سخنرانی‌های سیاسی _مذهبی در محافل دانشجویی و مردمی پرداخت. خدمات ارزنده آن مرحوم به میهن اسلامی در دوران پیش و پس از انقلاب، ماندگار خواهد بود.

انجمن اسلامی فارغ‌التحصیلان آمریکا و کانادا درگذشت این استاد فرزانه را به خانواده محترم ایشان و هم‌فکران و هم‌رزمانش تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منّان، آمرزش روح او و علوّ درجاتش را مسئلت می‌نماید. ان‌شاءالله جامعه اسلامی ما قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های ارزنده این شخصیت انقلابی و دانشگاهی خواهد بود.

انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا و کانادا

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.