پرداخت 5000 وام کم بهره به کارکنان شهرداری تهران

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری سیمای انرژی، محمد بنی‌حسن؛ مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان، شهرداری تهران را یکی از مهمترین و بزرگترین سازمان‌ها در ارائه خدمات به مردم عنوان و اظهار کرد: بی شک خدمت‌رسانی صحیح و اثربخشی حداکثری در پاسخگویی به مطالبات شهروندان جز با توجه حداکثری به کارکنان و فراهم‌سازی رضایتمندی آنان از طریق ایجاد فضای سالم و مملو از عدالت در بهره‌مندی از منابع و فرصت‌ها ممکن نخواهد بود و از این حیث توجه به رفاه نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین منابع سازمانی از مهمترین ضرورت‌هاست.

وی با تاکید بر اینکه برقراری حداقل‌های معیشتی ویژه کارکنان خدوم و زحمتکش نه‌تنها در شهرداری بلکه در هر سازمان و دستگاهی ضمن ارتقاء روحیه نشاط و افزایش میل به خدمتگزاری، کاهش فساد اداری را به دنبال خواهد داشت، افزود: اگرچه از نقطه مطلوب فاصله داریم اما بسته خرسندساز نشانه عزم جدی مدیریت شهری در راستای خدمت‌رسانی به کارکنان و رفع نیاز آنهاست که ان‌شاءالله با درنظر گرفتن اعتبار مناسب در بودجه سال آینده آن را کیفی‌تر و اثر بخش‌تر خواهیم ساخت.

مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران هدف از تخصیص تسهیلات حمایتی به کارکنان شهرداری تهران در قالب بسته خرسندساز را ارتقاء سطح رفاه و معیشت آنان ذکر کرد و افزود: پس از رونمایی این بسته در آبان ماه سال جاری اولویت‌های دریافت وام کم بهره، تشرف به مشهد مقدس و بهره‌مندی از خدمات تفریحی و گردشگری برج میلاد مشخص شدند که این سه محور تاکنون با رضایت حداکثری جامعه هدف توام بوده است.

وی اعلام 24 هزار اولویت دریافت وام پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی محور اعتبار در منطقه 2 را یادآور شد و تصریح کرد: اعطای 5000 وام کم بهره به اولویت‌های اول تا دهم هم‌اکنون در حال انجام است و بخش قابل توجهی از آن واریز شده است.

به گفته مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران 48 اولویت برای پرداخت وام مشخص شده و ان‌شاءالله تا پایان سال 20 اولویت اول وام خود را دریافت خواهند کرد.

بنی‌حسن افزود: بر‌اساس توافق صورت گرفته با بانک شهر این تسهیلات بر اساس اولویت‌های اعلامی در قالب مرابحه با کارمزد 8 درصد، بدون ضامن و مراجعه حضوری به شعب و پس از ارائه مدارک متقاضیان به امور رفاهی مناطق و واحدهای تابعه پرداخت می‌شود.

وی نحوه بازپرداخت تسهیلات را به صورت برداشت بانک عامل از حساب مرتبط با حقوق کارکنان عنوان و بیان کرد: در صورت عدم پرداخت به هنگام اقساط، سود تسهیلات به 18 درصد افزایش خواهد یافت.

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از اعلام اولویت‌های 11 تا بیستم به زودی خبر داد و تصریح کرد: رفع مشکلات معیشتی کارکنان همواره به عنوان مهمترین دغدغه و اولویت در این اداره کل مطرح بوده و امیدوارم بتوانیم خدمات بیشتری را به کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری تهران ارائه دهیم.

بنی‌حسن در پایان توجه ویژه به بانوان و حمایت از نظام خانواده در بسته خرسندساز را یادآور شد و گفت: اعطای تسهیلات تشویقی فرزندآوری و ازدواج در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست افزایش جمعیت دولت و مجلس شورای اسلامی از اقدامات مهمی است که ان‌شاءالله با تسری و الگو برداری در سایر سازمان‌ها، افزایش جمعیت را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.